PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38728}

Nasza Ameryka

In America
7,3 2 256
ocen
7,3 10 1 2256
Nasza Ameryka
powrót do forum filmu Nasza Ameryka

ostatnia scena nabalkonie , nienaturalne zachowanie córki i nie trafione rola ojca rodziny 6

ocenił(a) film na 7
Ralph_S_

Mam podobne odczucia. Przyznaję, że film ma niezwykły klimat i trzymał w napięciu od samego początku prawie do końca. Niestety rozczarowuje gdzieś po godzinie. A rola ojca istotnie nie trafiona. Od początku drażniła mnie ta postać, nie pasuje do tej roli, filmu i klimatu. Naciągany jest chwilami za bardzo. Podobała mi się młodsza córka, była bardzo naturalna i prawdziwa. Mam mieszane uczucia, dałabym 6 ale za to napięcie i zdjęcia daję 7, na ocenę wpływa tez niesamowita Samantha Norton, choć bardzo kojarzy się z raportem mniejszości. Film wart obejrzenia ale czegoś brakło.

ocenił(a) film na 9
Ralph_S_

Ja, podłoża tego "naciągania" szukałbym raczej w perspektywie przedstawienia sytuacji w filmie- z perspektywie jednej z dziewczynek- stąd bajkowość, nastrój, ale też nienaturalne przykładanie większej wagi mniejszym sprawom i inne dziecięce faux-pas. Jeżeli chodzi o konkretne sceny, ta na balkonie jest świetna ze względu na swoją sugestywność i dziecięcą prostotę, której brakuje dorosłym.

ocenił(a) film na 9
pk001

Dokładnie, choć zamiast bajkowość powiedziałbym raczej "realizm magiczny", trochę w okolicach Schulza i Marqueza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones