PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38728}

Nasza Ameryka

In America
7,3 2 256
ocen
7,3 10 1 2256
Nasza Ameryka
powrót do forum filmu Nasza Ameryka

POLECAM!! Wyjątkowy klimat filmu, znakomita gra aktorów, szczery, głęboki film, nawet koszmarne Polsatowskie mango-reklamy mi go nie zepsuły ;-)!!

ocenił(a) film na 7
Barbasiss

dookladnie :) po przeczytaniu paru komentarzy siadalem wlasnie do tego filmu z takim zalozeniem, ze sie milo zaskocze, no i nie zawiodłem sie:) bardzo prztyjemnie :)

ocenił(a) film na 10
Barbasiss

czy ktoś móglby napisac jak sie skonczył? Bo zasnełam na tym jak dziewczynka oddawała krew dla tego bobasa małego.. zna ktoś dalszą część tego filmu?

motylek024

Zasnęłam w tym samym momencie:) Może ktoś opowiedzieć??

ocenił(a) film na 6
Spider_from_Mars

Dalszy ciąg, czyli SPOILER...

Christy postanowiła oddać krew noworodkowi, bo tylko ona nadawała się do transfuzji. Johnny (ich ojciec) wrócił do domu, na klatce schodowej spotkał tego gościa, który wcześniej dał mu talony na żywność. Ów facet napadł na Johnny’ego, przystawił mu nóż do gardła i powiedział „dawaj kasę!”. Johnny go obezwładnił, a tamten się chyba rozpłakał. Wrócił do szpitala i z rodziną obserwowali w napięciu niemowlaka, czy transfuzja się udała.
W tym czasie umierający Mateo (zapewne pamiętacie, że był śmiertelnie chory) zaczął coś do siebie mówić półszeptem, najprawdopodobniej w swoim ojczystym języku. Niemowlak otworzył oczy, poruszył się i zapłakał, a rodzice się uradowali. Mateo zmarł – wyglądało to tak, jakby podarował swoje życie temu dziecku, jakby poprosił Boga, żeby zabrał jego zamiast tego niemowlaka. W momencie, w którym to dziecko zaczęło się ruszać, Mateo wyzionął ducha.
Okazało się, że Mateo przed śmiercią opłacił pobyt Sarahy w szpitalu – 30 tysięcy dolarów. Wrócili do domu, Ariel narzekała, że Mateo się z nią nie pożegnał. Ojciec z córkami zasiadł na balkonie. Johnny rzekł do Ariel wskazując na księżyc w pełni: „Mateo przejeżdża przed księżycem na rowerze i macha do ciebie na pożegnanie – tak jak obiecał!” Ariel z początku tego nie widziała, ale po chwili również go dojrzała (oczywiście go tam wcale nie było) i powiedziała: „Pa Mateo, i opiekuj się Frankiem”. (Frank to był syn Sarah i Johnn’yego, który zmarł na raka). Wówczas Christy wypowiedziała trzecie, ostatnie życzenie (do ojca): „Pożegnaj się z Frankiem”. On rzekł: „Żegnaj Frankie”, po czym się rozpłakał. Ariel poszła do mamy i powiedziała, że tata ją prosi na balkon. Sarah i Johnny się do siebie przytulili.
Christy oglądała na kamerze nagrania z chorym Frankiem i powiedziała w myślach: „Wyłączę to, nie tak chcę zapamiętać Frankiego. Pamiętacie jak wyglądam? Tak chcę zapamiętać Frankiego” (i ujęcie na księżyc).
Na koniec napis: „Pamięci mego brata Frankiego.”

The End.

Kung_Fu_Master

Dokładnie tak było, ale to zdecydowanie nie jest film, który można opowiedzieć, szczególnie, że emocji najwięcej było właśnie w tym fragmencie, no żałować go przespał :>

ocenił(a) film na 10
Barbasiss

dzięki bardzo ;)
troche za pozno byl dlatego zasnelam :D
A film wspanialy :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones