PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38728}

Nasza Ameryka

In America
7,3 2 256
ocen
7,3 10 1 2256
Nasza Ameryka
powrót do forum filmu Nasza Ameryka

Naprawdę dobry film. Można nawet powiedzieć, że magiczny. Jest tu dobry humor, ale także ukazane są smutne chwile. Sheridan po prostu ukazał życie takim jakie ono jest naprawdę, bez koloryzowania: raz pod górkę, raz w dół. Aktor grający Mateo zasługuję na duże brawa. Obie dziewczynki, które w rzeczywistości są siostrami również. Polecam każdemu!

Gunia

Ja także polecam. Piękny i wzruszający.

ocenił(a) film na 9
Gunia

Nic dodać, nic ująć :)

ocenił(a) film na 9
pigmejskipuszek

Jeden z tych mądrych filmów, który pokazuje jak pięknie świat dziecięcy i dorosły mogą się przeplatać, jak śmierć na stale obecna w naszym życiu wdziera się do każdego z nas inaczej, jak inaczej się z nią godzimy, jak różne ma wymiary. Uwielbiam filmy przepełnione szacunkiem dla drugiego człowieka niezależnie od tego czy jest dzieckiem , chorym, czarnym, biednym.... świat byłby naprawdę lepszy gdyby mimo tragedii i kłopotów ludzie starali się rozumieć jeden drugiego . Film dla mnie godny polecenia.

Gunia

właśnie obejrzałam
siedzę ze ściśniętym gardłem, bo prawdziwie mówi o tęsknocie i żałobie, o strachu, ciężarze odpowiedzialności za innych
słodko-gorzkie życie i dzieci, które bardziej świat "przeczuwają" i czują, niż dorośli rozumieją
film o mocy słabości
dobrze być rodzicem, człowiek się nie poddaje, chociaż wiele razy by chciał...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones