PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38728}

Nasza Ameryka

In America
7,3 2 256
ocen
7,3 10 1 2256
Nasza Ameryka
powrót do forum filmu Nasza Ameryka

Tak, spoglądając na całość to wartości przekazywane przez ten film są wspaniałe. Choć sam film nie jest zbyt ładny. anazlują framgenty nie jest już tak dobrze no i szarość filmu jednak nieco przytłacza (choć są i sceny z uśmiechem) . Wiele uroku (i magii) dają temu filmowi młode aktorki oczyma których widzimy cały ten film i cała historię. Naprawdę rewelacyjnie mądre i wzruszajcie były ich wypowiedzi. Śwetnym pomysłem było w obsadzie w tej roli prawdziwych sióstr (Emma i Sarah Bolger). Było widac tę wieź miedzy dziewczynkami. Co bardzo się rpzysłuzyło temu filmowi. Dorośli akotrzy nie spsial się tak dobrze. Zwłaszcza Paddy Considine w roli ojca. Czegoś tu brakowało, sceny z jego udziałem się dłużyły i chciał sie tylko aby się skończyły. Trochę lepiej gra Samantha Morton ale to drugi film z jje duziałem który iwdze i nadal mnie nie przekonuje. Czegoś brakuje w jej roli. Natomiast siostry Bolger rewelacyjnie ciagnęły ten film. I to jest najwiekszy pozytyw,

Niestety męczyły tez niedopowiedzienia tego filmu (dotyczące glównie Mateo), a także hisotria Frankiego - raz mówią ze spadł ze schodów, potem że to spadnięcie spodowało wyrycie u niego góza mózgu,
A na końcu Sarah i tak obiwniała swjego meza że Frankie spadł ze schodów. to było troche mylące.

Ogolnie to jednka film wart polecenia, nie jest to może jakieś arydzieło ale to naprawdę dobry film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones