Djimon Hounsou

Djimon Gaston Hounsou

7,5
26 409 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Djimon Hounsou

co on robi tak wysoko na 31 miejscu ,przecież jest tylu dobrych i utalentowanych aktorów niżej od niego za co wy mu dajecie 10-tki to ja tego nie rozumiem ??

Krzych1

Robi po prostu świetne wypieki: Ciasta, ciastka takie rzeczy. Za to go kochamy...

A tak serio... za dobre role?

Krzych1

Dałem mu 8 (nie 10)... za co? Za świetną "Naszą Amerykę" (nominacja do Oscara), za niezłą rolę w przyjemnym do oglądania filmie jakim jest "Constantine", za "Krwawy diament" (nominacja do Oscara), za "Gladiatora", "Wyspę" (ok, to akurat słabe było), "Amistad"... noże 31 miejsce to fakt ciut za wysoko ale z drugiej strony 230 które jest teraz to zdecydowanie za nisko...

Krzych1

"bo tak" ;P

Krzych1

Bo to bardzo dobry aktor cholerny rasisto !!!

Krzych1

bo dobry aktor pojszczymurku

Krzych1

Dlatego jest tak wysoko tępy buraku bo jest świetnym aktorem, dlatego bo jego role chociażby w Gladiatorze czy Krwawym Diamencie są perfekcyjne i tylko patrzeć jak zgarnie jakiegoś Oskara.

Krzych1

Dobra rada na przyszłość wyluzuj trochę zasrany rasisto.

tomucho77

Dlaczego masz w zwyczaju obrażać wszystkich, którzy mają odmienne zdanie niż Ty? Wystarczyło dodać tylko ten pierwszy komentarz, wycinając z niego "tępego buraka" i mogłaby być z tego dyskusja na poziomie. Bluzganie w praktycznie wypowiedzi nie świadczy o Tobie najlepiej.

Nietoperq

Masz rację poniosło mnie ale gdy czytam takich człowieczków którzy zakladają takie durne tematy "dlaczego jest za nisko albo za wysoko" to mnie krew zalewa.

Nietoperq

Dlatego ze z rasizmem trzeba walczyc . Z rasizmem , religijnymi zabobonami oraz z homofobami . Tylko osoba utozsamiajaca sie z jednym z powyzej ... Moze poczuc sie urazona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones